Vier ook de Goede Week en Pasen in onze parochie

Of je het nu Goede Week, Stille Week of Heilige Week noemt, de week van Palmzondag tot Pasen behoort tot de belangrijkste liturgische periodes van het jaar. Deze week, die eindigt in de Paaswake, staat geheel in het teken van Christus’ lijden en sterven. Daarna begint Pasen. Dan vieren we dat Jezus uit de dood is opgestaan.

Vier ook de Goede Week en Pasen in de 6 kerken van onze parochie Heilige Drie-eenheid. Hieronder een volledig overzicht:

Palmzondag (24 maart):

  • 10:00 uur: Groenestraatkerk – Eucharistie
    • Voorgangers: Harald Spiertz, Henk Welling
    • Kinderkoor Emmaus
  • 10:00 uur: Sacramentskerk – Eucharistie
    • Voorganger: Aloys van Velthoven
    • Cantor
  • 10:30 uur: Ontmoetingskerk – Ontmoetingsviering
    • Voorgangers: Els Geelen, Marije Klijnsma
    • Kinderkoor
  • 11:00 uur: Cenakelkerk – Eucharistie
    • Voorganger: Herwi Rikhof
    • Koor: Basta

Dinsdag 26 maart:

  • 15:00 uur: Sacramentskerk – Boeteviering
    • Voorganger: Aloys van Velthoven
    • Cantor
  • 16:00 uur: Kruispuntkerk – Waakt en bidt
    • Voorganger: Henk Welling
  • 19:00 uur: Groenestraatkerk – Boeteviering
    • Voorgangers: Harald Spiertz, Paul Menting & Henk Welling
    • Samenzang

Witte Donderdag (28 maart 2024):

  • 19:00 uur: Groenestraatkerk – Eucharistie
    • Voorgangers: Harald Spiertz, Paul Menting & Henk Welling
    • Gemengd koor Lourdes
  • 19:00 uur: Ontmoetingskerk – Eucharistie
    • Voorgangers: Albert de Jong, Els Geelen & Joska van der Meer
    • Mediorenkoor
  • 19:00 uur: Sacramentskerk – Eucharistie
    • Voorganger: Fons Kuster
    • Cantor
  • 19:30 uur: Cenakelkerk – Eucharistie
    • Voorganger: Herwi Rikhof
    • Taborkoor

Goede Vrijdag (29 maart):

  • 15:00 uur: Groenestraatkerk – Kruisweg
    • Voorganger: Henk Welling
    • Samenzang
  • 15:00 uur: Cenakelkerk – Kruisweg
    • Voorganger: Herwi Rikhof
  • 15:00 uur: Lourdeskerk – Kruisweg
    • Voorganger: Paul Menting
    • Samenzang
  • 15:00 uur: Kruispuntkerk – Kruisweg
    • Voorganger: vrijwilligers
  • 15:00 uur: Antonius Abtkerk Malden – Kruisweg
    • Voorganger: Harald Spiertz
  • 15:00 uur: Ontmoetingskerk – Kruisweg
    • Voorganger: Els Geelen, Henriëtte Hengelbrock
    • Samenzangkoor
  • 15:00 uur: Sacramentskerk – Kruisweg
    • Voorganger: Jim Schilder
    • Cantor
  • 16:00 uur: Cenakelkerk – Kruiswoorden
    • Voorganger: Herwi Rikhof
  • 19:00 uur: Groenestraatkerk – Kruishulde
    • Voorganger: Harald Spiertz
    • Gemengd koor
  • 19:00 uur: Cenakelkerk – Kruishulde
    • Voorganger: Herwi Rikhof
    • Gemengd koor
  • 19:00 uur: Sacramentskerk – Kruishulde
    • Voorganger: Aloys van Velthoven
    • Cantor
  • 20:00 uur: Ontmoetingskerk – Kruishulde
    • Voorganger: Joska van der Meer, Els Geelen
    • Gregoriaans koor
  • 20:30 uur: Antonius Abtkerk, Malden – Gezongen Kruisweg
    • Voorganger: Paul Menting
    • Jongerenkoor Jokolo zingt het muziekstuk ‘Slepend door Jeruzalem”. De tekst is geschreven door Raymond Janssen en Erica Regtering en de muziek en het arrangement zijn van Ronald Jansen.

Stille Zaterdag (30 maart):

  • 18:00 uur: Ontmoetingskerk – Familieviering
    • Voorgangers: Albert de Jong, Els Geelen & Joska van der Meer
    • Kinderkoor
  • 19:00 uur: Kruispuntkerk – Paaswake
    • Voorganger: Norbert Swagemakers, Henk Welling
    • Kruispuntkoor
  • 19:30 uur: Ontmoetingskerk – Paaswake
    • Voorgangers: Albert de Jong, Els Geelen & Joska van der Meer
    • Mediorenkoor
  • 20:30 uur: Groenestraatkerk – Paaswake
    • Voorgangers: Harald Spiertz, Paul Menting
    • Gemengd koor
  • 21:00 uur: Cenakelkerk – Paaswake
    • Voorganger: Herwi Rikhof
    • Basta
  • 21:00 uur: Sacramentskerk – Paaswake
    • Voorganger: Aloys van Velthoven
    • Cantors
  • 23:00 uur: Ontmoetingskerk – Jongerenviering
    • Voorgangers: Joska van der Meer, Els Geelen
    • Les Etoiles

1e Paasdag (zondag 31 maart):

  • 07:00 uur: Ontmoetingskerk – Woord en Communieviering
    • Voorganger: Joska van der Meer
    • Aubadegroep
  • 10:00 uur: Groenestraatkerk – Eucharistie
    • Voorganger: Harald Spiertz, Paul Menting
    • Gelegenheidskoor
  • 10:00 uur: Sacramentskerk – Eucharistie
    • Voorganger Jim Schilder
  • 11.00 uur: Ontmoetingskerk – Eucharistie
    • Voorganger: Albert de Jong, Els Geelen & Joska van der Meer
    • Gregoriaans koor
  • 11.00 uur: Cenakelkerk – Eucharistie
    • Voorganger: Herwi Rikhof
    • Taborkoor en kinderen
  • 11:30 uur: Antonius Abtkerk Malden – Eucharistie
    • Voorganger: Harald Spiertz, Paul Menting
    • Zangeres:  Ine van Huet Organist/pianist:  Willie Schamp

2e Paasdag (maandag 1 april):

  • 10:00 uur: Sacramentskerk – Eucharistie
    • Voorganger: Aloys van Velthoven
    • Cantor
  • 11:00 uur: Cenakelkerk – Eucharistie
    • Voorganger: Herwi Rikhof
    • Gemengd koor

Meer nieuws

Jokolo was in Malden

Op Goede Vrijdag om 20.30 uur zong Jokolo de gezongen […]

Preek voor de 2de zondag van Pasen 2024 Cenakelkerk

Herwi Rikhof   Hand. 4,32-35 / Joh. 20,19-31 Aan het […]

Pelgrimage Jordanie 2024

Pelgrimage naar Jordanië februari/maart 2024 Na het succes van vorig […]

Preek voor de Paaswake 2024

Herwi Rikhof Gen. 1,1-2,2 Ex.14,15-30a Jes. 55,1-11 Rom. 6,3-11 Lc. […]

Agenda Paastijd in de Cenakelkerk

Zaterdag 6 april – 17.00 uur: Eucharistieviering Taborkapel Zondag 7 […]