Vieringen

Voor de digitale uitzendingen vanuit de Heilig Landstichting Klik Hier

Voor de digitale uitzending vanuit de Ontmoetingskerk Klik Hier

 

Alles
Kruispuntkerk
Cenakelkerk
Ontmoetingskerk
H.Antonius Abtkerk Malden
Groenestraatkerk
Sacramentskerk
Lourdeskerk
zaterdag 24 februari 2024 om 16:00 uur
Kruispuntkerk

Eucharistie

Voorganger: F. Kuster, P. Menting
Bijzonderheden: 2e zondag van de veertigdagentijd
zaterdag 24 februari 2024 om 17:00 uur
Cenakelkerk

Eucharistie

Voorganger: H. Rikhof
Bijzonderheden: 2e zondag van de veertigdagentijd
zaterdag 24 februari 2024 om 18:30 uur
Ontmoetingskerk

W & C viering

Voorganger: E. Geelen, E. Gerritsen
Encore
Bijzonderheden: 2e zondag van de veertigdagentijd
zaterdag 24 februari 2024 om 19:00 uur
H.Antonius Abtkerk Malden

Eucharistie

Voorganger: H. Spiertz
Bijzonderheden: 2e zondag van de veertigdagentijd
zondag 25 februari 2024 om 10:00 uur
Groenestraatkerk

Eucharistie

Voorganger: H. Spiertz, P. Menting
Gemengd koor
Bijzonderheden: 2e zondag van de veertigdagentijd
zondag 25 februari 2024 om 10:00 uur
Sacramentskerk

Eucharistie

Voorganger: A. van Velthoven
Cantor
Bijzonderheden: 2e zondag van de veertigdagentijd
zondag 25 februari 2024 om 11:00 uur
Ontmoetingskerk

W & C viering

Voorganger: E. Geelen, E. Gerritsen
Jokolo
Bijzonderheden: 2e zondag van de veertigdagentijd
zondag 25 februari 2024 om 11:00 uur
Cenakelkerk

Eucharistie

Voorganger: H. Rikhof
Basta
Bijzonderheden: 2e zondag van de veertigdagentijd
dinsdag 27 februari 2024 om 16:00 uur
Kruispuntkerk

Waakt en bidt

Voorganger: H. Welling
zaterdag 2 maart 2024 om 16:00 uur
Kruispuntkerk

Eucharistie

Voorganger: J. Schilder, P. Menting
Cantorgroep
Bijzonderheden: 3e zondag van de veertigdagentijd
zaterdag 2 maart 2024 om 17:00 uur
Cenakelkerk

Eucharistie

Voorganger: H. Spiertz
Bijzonderheden: 3e zondag van de veertigdagentijd
zaterdag 2 maart 2024 om 18:30 uur
Ontmoetingskerk

W & C viering

Voorganger: I. Keizers, T. van Kraaij
Jongerenkoor
Bijzonderheden: 3e zondag van de veertigdagentijd
zaterdag 2 maart 2024 om 19:00 uur
H.Antonius Abtkerk Malden

Eucharistie

Voorganger: J. Geelen
Bijzonderheden: 3e zondag van de veertigdagentijd
zondag 3 maart 2024 om 10:00 uur
Groenestraatkerk

Eucharistie

Voorganger: G. Peters, P. Menting
Ceciliakoor
Bijzonderheden: 3e zondag van de veertigdagentijd
zondag 3 maart 2024 om 10:00 uur
Sacramentskerk

Eucharistie

Voorganger: J. Schilder
Cantors
Bijzonderheden: 3e zondag van de veertigdagentijd
zondag 3 maart 2024 om 11:00 uur
Ontmoetingskerk

Eucharistie

Voorganger: A. de Jong, E. Geelen
Kinderkoor
Bijzonderheden: 3e zondag van de veertigdagentijd
zondag 3 maart 2024 om 11:00 uur
Cenakelkerk

Eucharistie

Voorganger: H. Spiertz
Gemengd koor
Bijzonderheden: 3e zondag van de veertigdagentijd
zondag 3 maart 2024 om 17:00 uur
Cenakelkerk

Vesperviering vervalt

Voorganger: P. Menting
Door omstandigheden kan de Vesperviering op zondag 3 maart niet doorgaan.
dinsdag 5 maart 2024 om 16:00 uur
Kruispuntkerk

Waakt en bidt

Voorganger: H. Welling
zaterdag 9 maart 2024 om 16:00 uur
Kruispuntkerk

W & C viering

Voorganger: J. van der Meer
Bijzonderheden: 4e zondag van de veertigdagentijd
zaterdag 9 maart 2024 om 17:00 uur
Cenakelkerk

Eucharistie

Voorganger: H. Rikhof
Bijzonderheden: 4e zondag van de veertigdagentijd
zaterdag 9 maart 2024 om 18:30 uur
Ontmoetingskerk

Eucharistie

Voorganger: H. Spiertz, E. Geelen
Samenzangkoor
Bijzonderheden: 4e zondag van de veertigdagentijd
zaterdag 9 maart 2024 om 19:00 uur
H.Antonius Abtkerk Malden

Eucharistie

Voorganger: F. Kuster
Bijzonderheden: 4e zondag van de veertigdagentijd
zondag 10 maart 2024 om 10:00 uur
Groenestraatkerk

Eucharistie

Voorganger: J. Schilder
Gemengd koor
Bijzonderheden: 4e zondag van de veertigdagentijd
zondag 10 maart 2024 om 10:00 uur
Sacramentskerk

Eucharistie

Voorganger: A. van Velthoven
Koor
Bijzonderheden: 4e zondag van de veertigdagentijd
zondag 10 maart 2024 om 11:00 uur
Ontmoetingskerk

Eucharistie

Voorganger: H. Spiertz, E. Geelen
Gregoriaans koor
Bijzonderheden: 4e zondag van de veertigdagentijd
zondag 10 maart 2024 om 11:00 uur
Cenakelkerk

Eucharistie

Voorganger: H. Rikhof
Taborkoor
Bijzonderheden: 4e zondag van de veertigdagentijd
zondag 10 maart 2024 om 11:30 uur
Lourdeskerk

Eucharistie

Voorganger: G. Peters, J. van der Meer
Gemengd koor
Bijzonderheden: 4e zondag van de veertigdagentijd
dinsdag 12 maart 2024 om 16:00 uur
Kruispuntkerk

Waakt en bidt

Voorganger: H. Welling

Contact

Centraal Parochiesecretariaat:

Groenestraat 229

6531 HH Nijmegen

tel: 024 – 355 3630

e-mail:
parochiecentrum@h3eenheid.nl

Bereikbaar op werkdagen tussen 09.00-12.30 uur.